SATIŞ ŞARTLARI

Sitemizde satışa sunulan resimlerin tamamı tek ve orijinaldir. Resimlerin boyutları ve çerçeveli olup olmadığı ürün bilgilerinde yeralmaktadır. Resimler için kullanılan çerçeveler, tarafımızdan resme uygun olarak özenle seçilmekte olup, son derece kaliteli malzeme ve işçiliğe sahiptir. Talep edildiği takdirde ilgilendiğiniz resmin çerçeveli halde fotoğrafı gönderilebilir. Çerçevesiz resimler ücret karşılığında sizin için çerçeveletebilir.

Sitemizden bir resim satınalmak isterseniz, sizden iletişim bilgileriniz istenecek ve tarafınıza siparişinizin alındığına dair bir e-posta gönderilecektir. Siparişinizin tamamlanması için sipariş bedelini "İlknur Gürcan-Türkiye İş Bankası Bilkent Şubesi (4276) 0104767" numaralı hesaba yatırmanız ve havale dekontunu [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir. Havale dekontunun elimize ulaşmasından itibaren 3 gün içinde resminiz hasar görmeyecek şekilde paketlenerek kargo şirketine teslim edilecek ve bu durum size e-posta ile bildirilecektir.

Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olup sizden herhangi bir nakliye bedeli talep edilmeyecektir. Ankara'dan sipariş veriyorsanız, sipariş notunda özel olarak belirttiğiniz takdirde ödeme ve resim teslimatının elden yapılması konusunda sizinle iletişime geçilecektir. Kargo şirketi tercihi gibi özel isteklerinizi lütfen sipariş sırasında belirtiniz.

İADE ŞARTLARI

Resim elinize ulaştığında kargo görevlisi önünde paketi açarak resmin hasarsız olduğunu kontrol etmeniz, herhangi bir hasar durumunda tutanak tutturarak resmi teslim almadan kargo görevlisine iade etmeniz gerekmektedir. Kargo görevlisi nezaretinde tespit edilmediği sürece, ürünün size hasarlı ulaştığını iddia etme hakkınız bulunmayacaktır.

Satın almış olduğunuz resimden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, resim ve çerçevesinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla 15 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bu durumda bizimle temasa geçmeniz ve resmi size gönderildiği şekilde paketleyerek kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacak şekilde geri göndermeniz yeterli olacaktır. Resim elimize ulaşır ulaşmaz ödemiş olduğunuz bedel tarafınıza iade edilecektir.